Home / Sport / VIDEO/ Barcelona e papërmbajtshme, shënon dy gola të shpejtë

VIDEO/ Barcelona e papërmbajtshme, shënon dy gola të shpejtë

Barcelona ka shënuar edhe dy gola të shpejtë në përballjen ndaj Espanyolit.

Katalanasit po fitojnë me rezultatin 5-0, ndërsa golat u shënuan nga Pique (87’) dhe Suarez (90’).

Tetova Jonë:

Leave a Reply

x

Check Also

VIDEO/ Shqiptari shënon golin e vitit në Zvicër përballë Baselit

Benjamin Kololli ka vazhduar shkëlqimin e tij në kampionatin zviceran me Lausannen. ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com