Home / Lajme / Maqedoni / Sela: Me kandidimin tonë, duam ta parandalojmë lincimin e koncepitit tonë politik

Sela: Me kandidimin tonë, duam ta parandalojmë lincimin e koncepitit tonë politik

I pyetur se pse kandidon përsëri në Strugë në emisioni Click Plus, Ziadin Sela argumentoj se ai dhe figurat tjera kryesore do te hyn ne gare per ta paradaluar lincimin e konceptit politik të Aleancës, gjë që dëshirohet nga shumë qarqe.

 

x

Check Also

BDI dhe PDSH bëhen bashkë për raundin e dytë kundër ASH-Besa

BDI dhe PDSH kanë arritur marrëveshje formale ndërmes këtyre dy partive për ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com