Home / Showbiz / Showbiz Lajme / Orinda dhe Turi nisin jetën në një shtëpi luksoze
Loading...

Orinda dhe Turi nisin jetën në një shtëpi luksoze

Pasi u shfaqën mbrëmjen e djeshme mjaft elegantë dhe si gjithmonë të buzëqeshur e të lumtur pranë njëri-tjetritm Orinda Huta na ka prezantuar sot me një detaj shumë të rëndësishëm të post martesës, me shtëpinë e përbashkët.

Turi dhe Orinda, tashmë burrë e grua duket se do jetojnë në shtëpinë e tyre të re, e cila duket se nuk ka shumë që ka përfunduar së arreduari. Gjatë ditës së sotme Orinda ka publikuar një pjesëz të shtëpisë së tyre në një nga fotot e publikuara në rrjete sociale.

Ajo duket në formë të mrekullueshme fizike e shpirtërore, ndërkohë që siç mund të shohim përreth ambienti është tërësisht i arreduar në një stil mjaft modern ku mbizotërojnë ngjyra blu e errët.

Tetova Jonë:

Leave a Reply

x

Check Also

Adelina Berisha as në rrugë nuk del pa grim profesional

Është nga këngëtaret e dashura dhe të suksesshmë që pas shkëputjes nga ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com