Home / Showbiz / Showbiz Lajme / Nisin përgatitjet e dasmës, ky është vendi magjepsës ku do të martohen Marina dhe Getoari (FOTO)

Nisin përgatitjet e dasmës, ky është vendi magjepsës ku do të martohen Marina dhe Getoari (FOTO)

Dita e madhe e tyre po afron.

Me 15 shtator Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të finalizojnë dashurinë e tyre në martesë.

Përgatitjet kanë nisur me kohë dhe puna vazhdon ende me ngritjen e tendës në breg të detit, ku do të pozicionohen të ftuarit.

Ceremonia e dasmës do të bëhet në Gjirin e Lalzit në Durrës dhe ftesat tashmë janë shpërndarë. Besojmë do të jetë një mbrëmje sa energjike aq edhe romantike.

Me pak fjalë, një mbrëmje për të mos u harrur.

x

Check Also

Gjiko dhe Elita në dasmë, sa elegantë (Foto)

Gjiko dhe Elita janë shfaqur si asnjëherë më parë. Dyshja e njohur ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com