Home / Sport / Mourinho injoron keq gazetarin: Pyetja jote është…

Mourinho injoron keq gazetarin: Pyetja jote është…

Manchester United barazoi dje 2-2 kundër Stokes. Trajneri i ekipit vendas, Hughes kërkoi që t’i jepte dorë në fundin e ndeshjes Mourinhos, por ky i fundit e refuzoi duke i dhënë dorën vetëm stafit të tij.

Kjo sjellje e portugezit është komentuar shumë në mediat angleze, ndërkohë që Mourinho ka turpëruar keq gazetarin e BBC pas ndeshjes.

Gazetari:

A ndjen se në fundin e ndeshjes do të ishte një gjë e mirë që të gjithë të shtrëngojnë duart? E kam parë Mark Hughes disi të zhgënjyer sepse nuk i dhatë dorën.

Mourinho:

E dini … Dua të tregohem i sjellshëm me ty. Dhe preferoj që të mos ‘i përgjigjem pyetjes sepse pyetja juaj në fakt është … e keqe. Është vërtet një pyetje e keqe sepse duket sikur është faji im, sikur është problemi im. Pyetja juaj nuk është korrekte, më vjen keq.

Tetova Jonë:

Leave a Reply

x

Check Also

PSG i ofron nëntë milionë euro bonus Sanchezit për të nënshkruar para-kontratë

Paris Saint-German nuk po qëndron duarkryq pasi ka lëvizur në drejtim të ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com