Home / Lajme / Maqedoni / Moti sot në Maqedoni
Loading...

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me shi dhe me mjegulla.

Lagështia e ajrit do të jetë e theksuar dhe do të arrij deri në 96% nga normalja.

Shpejtësia e erës do të arrij në 3 km në orë.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 8 deri në 11 gradë Celsius.

x

Check Also

Ky do të jetë ministri i ri pa resor në Qeverinë Zaev

Ministri i ri pa resor vjen nga qyteti i Delçevës e ai ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com