Home / Showbiz / Showbiz Lajme / Mc Kresha, së shpejti bashkëpunim me Big G
Loading...

Mc Kresha, së shpejti bashkëpunim me Big G

Reperi nga Kosova, Mc Kresha do vijë së shpejti me një bashkëpunim të ri me reperin Big G.

Ky i fundit ka disa kohë që ka hyrë në tregun muzikor, dhe ka marrë pjesë në disa festivale.

Ai ka një album, i cili është publikuar në vitin 2000 dhe pati sukses mjaft të madh.

Ndërsa për estradën shqiptare u bë i njohur me këngën “ Unë e di” dhe një sukses tjetër i Big G ishte bashkëpunimi me Yllka Deliun, me këngën “ Me ty” e cila u prit shumë mirë nga publiku.

Ndërkohë, Mc Kresha vijon koncertet e sezonit të verës, duke mos lënë pas projektet e reja që do sjellë për publikun.

x

Check Also

Adelina Berisha as në rrugë nuk del pa grim profesional

Është nga këngëtaret e dashura dhe të suksesshmë që pas shkëputjes nga ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com