Home / Lajme / Kronikë e zezë / Humb jetën pasi bie nga rimorkio derisa po bartte dru
Loading...

Humb jetën pasi bie nga rimorkio derisa po bartte dru

Në fshatin Balaj të Ferizajt, dje në orën 19:34, një person ka ndërruar jetë aksidentalisht.

“Viktima mashkull K/Shqiptar, gjersa ishte duke qëndruar në rimorkion e motokultivatorit të mbushur me dru, është rrëzuar nga rimorkio dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore. Si pasojë e lëndimeve të marra, viktima ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për autopsi.

The post Humb jetën pasi bie nga rimorkio derisa po bartte dru appeared first on TV-SHENJA.

Tetova Jonë:

Leave a Reply

x

Check Also

Janë lënduar 13-të persona, 15-të aksidente dje në Shkup

Trembëdhjetë persona janë lënduar në tetë prej gjithsej 15 aksidenteve të regjistruara gjatë ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com