Home / Sport / Goleadë në Lazio-Milan, mësoni kush e shënon të pestin
Loading...

Goleadë në Lazio-Milan, mësoni kush e shënon të pestin

Në Stadiumin “Olimpico” të Romës po luhet në këto momente sfida e javës së tretë e Serie A mes Lazios dhe Milanit, bën të ditur SYRI.net.

Rezultati i deritanishëm është i pabesueshëm Në minutën e 50-të Lazio udhëhiqte 4-0, me tre gola të Immobile dhe një të Alberto.

Milan realizon golin e nderit në të 57’ me anë të Montolivos, 4-1.

Tetova Jonë:

Leave a Reply

x

Check Also

Lajm i madh për jetën e Michael Schumacher

Katër vite kanë kaluar nga aksidenti fatal i Michael Schumacher në alpe ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com