Home / Showbiz / Showbiz Lajme / Gjiko dhe Elita në dasmë, sa elegantë (Foto)
Loading...

Gjiko dhe Elita në dasmë, sa elegantë (Foto)

Gjiko dhe Elita janë shfaqur si asnjëherë më parë.

Dyshja e njohur këtë herë shihen më elegantë se kurrë më parë, shkruan Indeksonline.

Ata duket se janë të pranishëm në një aheng, prej nga edhe kanë publikuar imazhe.

Pas Elitës edhe Gjiko ka publikuar një video të shkurtër në Instagram ku shihet në kostum elegant ndërsa Elita në një fustan që ja nxjerr në pah të gjithë gjoksin.

 

 

 

Tetova Jonë:

Leave a Reply

x

Check Also

Marina Vjollca kthehet në e kran më shpejt nga sa pritej

Nëse ju kishte munguar Marina Vjollca në ekran, kini mundësi ta rishikoni ...