Home / Showbiz / Po flitet

Po flitet

Ja sa para fiton Ledri Vula për një natë

Ledri Vula pa dyshim është një nga rep artistet i cili kërkohet mese shumti në çdo vend që gjenden shqiptarët, shkruan Gazeta Blic Ish anëtari grupit “Skills” është nga ata artistë i cili paguhet mese shtrenjtë nga gjithë kolegët e ...

Read More »

Luana Vjollca në prag të martesës me Krenarin, planet e çiftit një vit pasi dolën hapur

“Shiko kush luan” është programi i ri i Luana Vjollcës këtë sezon televiziv në “Top Channel”. Në superformë, ajo paralelisht po punon edhe për vazhdimin e karrierës në muzikë, nën menaxhimin e të dashurit nga Kosova, Krenar Çoçaj. E duket ...

Read More »

A do të bëhen prindër sërish Nora dhe Roberti?

Ato janë një prej çifteve më jetëgjatë të shoëbizit shqiptar. Mardhënia e tyre është lakuar gjatë, madje dhe në çdo intervistë. Nora Istrefi dhe Robert Berisha sipas thashethemeve që po qarkullojnë, priten të bëhen prindër për herë të dytë. Ka ...

Read More »

Çfarë ndodhi mes Marilyn Monroe dhe Kennedy-t në ditëlindjen e tij?

Me 19 maj të vitit 1962, në një ceremoni për mbledhje fondesh dhe për të festuar ditëlindjen e presidentit J.F.Kennedy, Marilyn Monroe nisi të kercente në skenën e “Madison Square Garden”, e veshur me një fustan të shtrënguar lëkure, të ...

Read More »

Jonida Vokshi sqaron situatën me Capital T/Më kanë propozuar martesë…

Lidhja e moderatores Jonida Vokshi me reperin Capital T, ishte një ndër lajmet e diskutuara gjatë në portale dhe mediat rozë. Në fakt gjithçka nisi nga një fotografi që të dy publikuan në të njëjtin vend dhe në të nëjjtën ...

Read More »

Enca e dashuruar! Ky status i saj tregon gjithçka (Foto)

Enca Haxhia duket se nuk është më beqare. Kjo në bazë të një statusi që këngëtarja e ka postuar në rrjetet sociale kohëve të fundit. Këngëtarja duket se është e dashuruar dhe në këtë status ajo sikur përshëndet të dashurin ...

Read More »

Majk nis një lidhje të re, ja mesazhi prekës i Majlindës (FOTO)

Lidhja shumë e përfolur e Majkit me Majlidnën tashmë ka marrë fund. Edhe pse cifti janë rikthyer së bashku pas lindjes së Roanit ëshë vet Majku ai që ka filluar një lidhje të re me dikë tjetër. Majlinda ka reaguar ...

Read More »

Sulmuesit e Ledrit denohen me burg

Është i njohur procesi gjyqër mes reperit Ledri Vula dhe sulmusve Krenar Çoçaj e Gazmend Mirena. Këta të fundit janë denuar sot me burg. Çoçaj e Mirena u dënuan me nga gjashtë muaj burg, të cilin me pajtim të palëve ...

Read More »

Luana dhe Krenari sot kanë festë (FOTO)

Shumëherë është përfolë dhe Krenar Çoçaj dhe moderatorja Luana Vjollca janë në lidhje, por çifti nuk kanë pranuar asgjë. Mirëpo, janë rrjetet sociale ato që po ‘tradhëtojnë’, Luanën dhe Krenarin ,shkruan lajmi.net. Shenjat që ata japin në rrjete sociale, tregojnë ...

Read More »

Pas dekorimit të shtëpisë me swarovski dhe diamante, ja çka do të bëj tani King Vali Corleone

King of Ilyria Vali Corleone është shumë i angazhuar me projekte. Ai para ca ditësh është rikthyer në Kosovë për t’i përfunduar punët që ka nisur. Vali në Gjilan do ta sjellë KFC-në, ku në hapje pas 20 ditësh të ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com