Home / Showbiz / Po flitet

Po flitet

Sulmuesit e Ledrit denohen me burg

Është i njohur procesi gjyqër mes reperit Ledri Vula dhe sulmusve Krenar Çoçaj e Gazmend Mirena. Këta të fundit janë denuar sot me burg. Çoçaj e Mirena u dënuan me nga gjashtë muaj burg, të cilin me pajtim të palëve ...

Read More »

Luana dhe Krenari sot kanë festë (FOTO)

Shumëherë është përfolë dhe Krenar Çoçaj dhe moderatorja Luana Vjollca janë në lidhje, por çifti nuk kanë pranuar asgjë. Mirëpo, janë rrjetet sociale ato që po ‘tradhëtojnë’, Luanën dhe Krenarin ,shkruan lajmi.net. Shenjat që ata japin në rrjete sociale, tregojnë ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com