Home / Showbiz

Showbiz

Ija e Bes Kallakut/ “Gjyshja kërkon të dashur”

Bes Kallaku e ka bërë gjyshen e tij të famshme pas postimeve të vazhdueshme që bën me të dhe më pas i publikon në rrjete sociale. Ndërkohë ditën e sotme ai ka treguar se Ija ka marrë “famë ndërkombëtare”, pasi ...

Read More »

22 vjeçarja renditet ndër vajzat më të bukura në botë (Foto)

Është Lily May Mac, modelja 22-vjeçare ajo e cila njihet si njëra ndër femrat më të bukura në botë. Ajo nganjëherë cilësohet edhe si ‘mbretëresha’ e Instagramit, pasi e njekin një numër i madh fansash, që janë mbi 2.7 milionë, ...

Read More »

5 Premtimet që çdo Femër e Fortë i ka bërë vetes…

Mos e merr veten me të mira. Ti je gjithçka që ke. Nuk ka të djeshme, nuk ka të nesërme, janë të gjitha e njëjta ditë. – Janis Joplin Forca shpesh vjen nga dhimbja, madje dhe trauma. Femrat që sot janë ...

Read More »

Princesha norvergjeze kërkon të dashur

Është princeshë, por ka mbetur pa princ dhe kësaj periudhe pa të dashur dëshiron t’i japë fund. Princesha norvegjeze, Martha Louise ka bërë publike përmes rrjeteve sociale dëshirën më të madhe për Krishtlindje. Vajza më e madhe e mbretit norvegjez ...

Read More »

Big Mama: ”Lashë cigaren, alkoolin, edhe dashnorin”

Sapo mbërriti në studion e ”Zonës së Lirë”, Big Mama ia bëri të qarta ca gjëra, Çanit dhe neve. Se pas gjithë lajmeve të qarkulluan gjatë verës, Çani do ta ngacmonte. U tha se ishte në prag të martesës dhe ...

Read More »

Eni Koçi sfidon Fitnete Tudën pas 20 -vitesh me “Shi bie në Tiranë”

“Shi bie në Tiranë” një nga këngët ikonë e publikuar 20 vite më parë nga Fitnete Tuda. Një melodi që ka ngelur në kohë dhe ka arritur deri në veshët e brezave të rinj. Por ditën e sotme Eni Koçi ...

Read More »

Dren Abazi: Në 2018-ën, martohem!

Themeluesi dhe lideri i ‘Zig Zag Orkestra’, i ftuar në ‘Top Show Magazinë’ është ngacmuar për statusin e tij civil, ende beqar. E pasi u mundua të jap shpjegime se përse ende nuk e ka ndryshuar statusin, duket se arsyeja ...

Read More »

Eminem donte Adele-n dhe jo Beyonce-n

Reperi Eminem dëshironte që në këngën e tij “Walk On Water”, të bashkëpunonte me Adele-n, dhe se Beyonce nuk kishte qenë zgjedhja e tij e parë. Bashkëpunëtori i kahmotshëm i reperit amerikan, producenti Denaun Porter, e ka zbuluar këtë gjë ...

Read More »

Rrëfimi i një prostitute në Tiranë: Aktorët, këngëtarët e deputetët që më kanë paguar…

Erisa, nënë e një fëmije që punon si prostitutë në Tiranë zbulon peripecitë që kalon duke ushtruar ‘profesionin më të vjetër në botë’. Ajo pranon se për klientë ka pasur edhe personazhe VIP, si aktorë, këngëtarë por edhe deputetë. Për ...

Read More »

Prostituta tregon sa zgjat seksi me një të virgjër

Punonjësja e seksit Sarah Greenmore, ka folur për atë që ndodh brenda dyerve të një shtëpie publike. Sarah, nga Nevada e SHBA-ve duke folur për klientët e saj ka pranuar se ka shkuar edhe me 7 burra brenda një nate ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com