Home / Showbiz

Showbiz

Medelina nga S4MM kap Milionin!

S4MM, Reperi nga Tetova pas shum projekteve te suksesshme sjell dhe hitin e radhes “Medelina” ku per  nje periudh te shkurt kohore arrin 1.000.000 Views ne channelin e tij ne YouTube. Ne kete muzik kan gjetur veten te thumbuar disa ...

Read More »

NAPSTAR Sjell 03 CYPHER

NAPSTAR (Music Promoter and Executive Producer) prezanton projektin e pare te tij zyrtar ne bashkepunim me KEEZY CORTEZ , DRITON , NONAME , DREN te titulluar PEJA CYPHER. Muzika eshte incizuar ne HD Studio , ndersa videon dhe montazhen e ...

Read More »

“Ciao” ditari veror i Encës (Video)

Këngëtarja Enca Haxhia këto ditë kishte paralajmëruar fansat të kontrollojnë kanalin e saj në Youtube, pasi diçka po përgatiste. Gjatë ditës së djeshme, Enca ka publikuar një video të cilën e quajti ‘Ditari veror’, shkruan lajmi.net. Në një video ajo ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com