Home / Lajme / Bota

Bota

SHBA ka 11,000 trupa në Afganistan

Pentagoni bëri të ditur se në Afganistan janë të vendosur 11,000 trupa amerikane – një numër shumë më i lartë se ai që është zbuluar më herët. Zyrtarët thanë se shifra e re përfshin njësitet e përkohshme dhe të fshehta, ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com