Home / Showbiz / Showbiz Lajme / Beatrix Ramosaj ka dy fjalë për kryeministrin e ri të Kosovës (Foto)
Loading...

Beatrix Ramosaj ka dy fjalë për kryeministrin e ri të Kosovës (Foto)

Mbrëmë është zgjedhur kabineti i ri qeveritar i Republikës së Kosovës.

Kryeministër u zgjodh Ramush Haradinaj, i cili pranoi urime të shumta nga bota e politikës dhe artit, shkruan lajmi.net.

Për postin e ri, kryeministrin e uroi edhe këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila duket se iu gëzua shumë këtij lajmi.

“RAMBO. Ramush Haradinaj sërish kryeministër i Kosovës”, ka shkruar këngëtarja në një postim që bëri në Insta-Story.

 

Tetova Jonë:

Leave a Reply

x

Check Also

Big Mama: ”Lashë cigaren, alkoolin, edhe dashnorin”

Sapo mbërriti në studion e ”Zonës së Lirë”, Big Mama ia bëri ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com