Home / Lajme / BDI po shpërndan cigare për të fituar vota në Saraj?!

BDI po shpërndan cigare për të fituar vota në Saraj?!

Zhurnal ka publikuar një fotografi me pako të cigareve, ku shkruan BDI meBlerimin.
“Në këtë fushat të jesh banorë në Komunën e Sarajit, qenka knaqsi: Më parë ishte “SENDIVÇA”, tani trend i ri për votuesit “HELM” një votë, një pako cigare, dhe atë me nënshkrim të kandidatit për kryetar komune”, ka komentuar drejtori i Agjencisë Zhurnal, Bexhet Musliu./Zhurnal.mk

x

Check Also

BDI dhe PDSH, në zgjedhjet lokale me logon e vjedhur nga Vetëvendosja (Foto)

Siç duket ,në këto zgjedhje lokale BDI dhe PDSH do të hyjnë ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com