Home / Showbiz / Showbiz Lajme / Aurela nuk e lëshon rastin për t’u dukur seksi (Foto)
Loading...

Aurela nuk e lëshon rastin për t’u dukur seksi (Foto)

Aurela nuk e lëshon rastin për t'u dukur seksi (Foto)

Aurela Hoxha e dëshmon përmes fotografive shijen e saj për veshjen.

Në foton e fundit të publikuar në Instastory, ajo ka mahnitur me pamjen, shkruan Indeksonline.

Në pantallonat e pallton ngjyrë hiri, Aurelës  po i shkon tej mase edhe kapela e zezë.

Bukuroshja nuk e ka lëshuar këtë rast për të zbuluar linjat trupore dhe barkun e sheshtë./Indeksonline/

Tetova Jonë:

Leave a Reply

x

Check Also

Adelina Berisha as në rrugë nuk del pa grim profesional

Është nga këngëtaret e dashura dhe të suksesshmë që pas shkëputjes nga ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com