Home / Showbiz / Showbiz Lajme / Afërdita Dreshaj e lumtur përkrahë Jakub Kindl ( Foto)

Afërdita Dreshaj e lumtur përkrahë Jakub Kindl ( Foto)

Afërdita Dreshaj e lumtur përkrahë Jakub Kindl ( Foto)

Modelja dhe këngëtarja e njohur ka kohë që nuk po qëndron aktive në skenë.

Këto ditë shtatori ajo po i kalon në Pragë krahë të dashurit të saj, Jakub Kindl- shkruan Indeksonline.

Dreshaj nuk përton që me miqtë e saj në rrjetet sociale të ndaj foto nga më të ndryshmet, duke mos përjashtuat edhe ato intime./Indeksonline/

Tetova Jonë:

Leave a Reply

x

Check Also

Zbulohen të gjitha detajet…Ja sa të ftuar do ketë në dasmën e Marinës dhe Getoarit (Foto)

Ata sot martohen dhe sërish publiku di shumë pak për historinë e ...

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com